umit-sonmez

  Anasayfa     Mesaj     

 YAZI TÜRLERİ
 Bilim-Teknoloji
 Kadin-Aile
 Deneme
 Yasam
 Siyaset
 Edebiyat
 Ani-Gunce
 Sanat
 Moda
 Kitap_Tanitim
 Sinema
 Tatil-Turizm
 Egitim
 Bilisim
 Mizah
 Dunya
 Din-Teoloji
 Oykuler
 Siirler
 Denemeler
 Sosyal_Bilimler

GOOGLE

Yasam
 14-07-2018

Adnan Üçgeni

Adnan Üçgeni‘nin ortaya çıkmasının peşinden üçgenler yeniden basın açıklaması yaptı. (Daha önceki basın açıklaması için tıklayınız>>Şura) Esrarengiz üçgen ve alt üçgen yapılanmaları hala çözülmeye çalışılıyor. Üçgenlerin kötü ereklerle kullanımının memleketteki matematik-geometri başarısının düşük olmasında da etkili olduğu düşünülüyor. Gerçek amaçlardan sapılıp, genç nesillerin geometriden tiksinmesine sebep olduğu için savcılık iddianame hazırlığına başladı. İddianameyi hazırlamakla görevli savcı, evvela savcılık binasındaki tüm cüppe askılıklarının derhal imha edilmesi talimatını verdi. Sağımız solumuz üçgen olmuş hayyumağua goyeng! nidalarının eşliğinde tüm üçgen askılıklar kırıldı. Askı-askılıkların yerine çamaşır kurutmalık benzeri cüppe asma mekanizmalarının devreye alınması yönünde eğilim gözlendi. O sıralarda, adliye binasında sürmekte olan davalar esnasında tesadüfen sanıklardan adlarının Adnan olduğu öğrenilen 2 kişi epeyi bir sopa yedi. Mübaşir Adnan yurt dışına kaçtı.

İngiliz derin devleti, Üçgen Adnan’ın , “Bu, İngiliz Derin devletinin işidir” demesine binaen You has six tear, temalı basın açıklaması yaptı. Türk derin devleti ise, İngiliz derin devletinin bu manalı demesine karşılık, Sen kendi işine bak, bizim üçgenimiz bizim sıkıntımız, dürülülülüllü, dedi.

Saat 15.00 gibi çarşıdan evime geldim. Kapıya henüz varmıştım ki bacağı kolu kopmuş yeşil bir çekirgeyi kapı eşiğinin önünde buldum. Bu çekirgenin üçüncü sıçrayışı olmalıydı. Daha önce nerede sıçramıştı, kim bilirdi. Bu çekirge olağan halde bu şekilde benim kapımda böyle duramazdı. Biri onu oraya özellikle koymuştu. Ya İngiliz derin devletiydi ya da Adnan müritlerinden birinin işiydi. Türk derin devletinin bu konuyla ilgili olduğunu düşünmüyordum. Adnan üzerinde duruyorum. Beni yaktın, sen de yanacaksın…veya çekirge gibisin filan demeye getirdi. Lan godoş! düzden söylesene! Bilmez misin; ben imalı sözleri sevmem; Benim imalı sözler söylediğimi söyleyenlerin de kafası yerinde değildir.

Her ne ise!. Bir ara leblebi tozu işine girmek isteyen YAKUZA ve Japon derin devletinin Çorum’da MOSSAD ajanlarıyla takışması sonucu; Üçgen Adnan‘ın olaya müdahil olması sonucu; gelişen alt üçgensi ilişkiler sebebiyle Japon derin devletinin de olabileceğini ihtimal dahilinde tutuyorum. Şu an itibarıyla, olduğu kadarıyla, açığa çıkarılan Üçgen Yapı şurada:Şura>>

Adnan - Mehdi

 

Adnan Üçgeni
1686


  EKLENEN YORUMLAR


Doğrulama Kodunu Giriniz: 92831
Yorum:PANO

Didim Halk Eğitim MerkeziDidim_Resimleri


Tekno DomainlerMy_Eden_Restaurant-Bar-Didim


TÜM PANO

        SimurgKitap
        Yazarkent
        --
        Toplum Düşmanı

CR ©2011-2024 Ümit Sönmez CMS+Author Code V.1.6 umutsonmez2000@hotmail.com by editor@umitsonmez.net